VICTOR RF radiofrekwencja mikroigłowa
Tu jesteś: Home \ VICTOR RF radiofrekwencja mikroigłowa
VICTOR RF mikroigłowy frakcyjny
Duńska technologia, badania naukowe. Najlepsze produkty.

V VICTOR RF® radiofrekwencja mikroigłowa to sytem frakcyjnej fali radiowej o niezwykle skutecznych parametrach. To najbardziej zaawansowany, certyfikowany system, który zapewnia bezpieczeństwo i wysoką jakość zabiegową. VICTOR RF® to innowacyjne technologicznie urządzenie oparte na synergicznym połączeniu precyzyjnie kontrolowanych bi-polarnych fal radiowych RF oraz minimalnie inwazyjnym systemie mikroigieł, czyli systemie mikronakłuwania.

Radiofrekwencyjna mikroigłowa VICTOR RF® to innowacyjna metoda rewitalizacji skóry, zapewniająca widoczne rezultaty bez potrzeby chirurgicznej ingerencji. VICTOR RF® wykorzystuje falę radiową do stymulowania naturalnej produkcji kolagenu i elastyny w skórze. Mikroigły, które są cienkie i delikatne, przenikają głęboko w warstwy skóry, dostarczając energię radiową bezpośrednio do komórek skóry. Proces ten pobudza regenerację komórek, poprawiając jędrność, elastyczność i teksturę skóry.

System VITOR RF® wyróżnia doskonała jakość parametrów, specjalnie opracowane procedury zabiegowe, możliwość przeprowadzania zabiegów zarówno inwazyjnych jak i bezinwazyjny, a także bardzo dobre i trwałe efekty zabiegowe. Praca z technologią VICTOR RF® jest w pełni przystosowana zarówno do obszarów twarzy jak i ciała.

ZALETY VICTOR RF®:

  • Precyzyjne parametry
  • Certyfikacja
  • Rożnorodne Igły i Kartridże
  • Bezpieczeństwo Pracy
    
Efekty zabiegu VICTOR RF®
Efekty zabiegu VICTOR RF można podzielić na te widoczne od razu oraz te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak efekty ostateczne widoczne są kilka tygodni po zabiegu, nawet do 3 miesięcy po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to bardziej jędrna i sprężysta. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu. To również doskonała metoda usuwania zmarszczek w okolicy oczu i ust, a także podnoszenia opadającej skóry i poprawy jej elastyczności. Ponadto VICTOR RF skutecznie i trwale usuwa blizny zanikowe i niweluje rozstępy. W terapiach na ciało doskonale ujędrnia, liftinguje, zmniejsza tkankę tłuszczową i cellulit.
Lifting Bez Skalpela
Suspendisse velit ticol sodales, viverra sigirton vitae, accumsan orci mauris nec
Poprawa Elastyczności
Suspendisse velit ticol sodales, viverra sigirton vitae, accumsan orci mauris nec
Redukcja Zmarszczek i Linii
Suspendisse velit ticol sodales, viverra sigirton vitae, accumsan orci mauris nec
Leczenie Blizn i Rozstępów
Suspendisse velit ticol sodales, viverra sigirton vitae, accumsan orci mauris nec
VICTOR RF®
Radiofrekwencja Mikroigłowa

VICTOR RF to niezwykle zaawansowana technologia, która łączy działanie bipolarnej fali radiowej z systemem mikronakłuwania. Urządzenie zostało wyposażone w dwie niezależne głowice, dzięki czemu pozwala na przeprowadzanie zabiegów zarówno nieinwazyjnych, jak i bardziej inwazyjnych. Do każdego zabiegu stosuje się jednorazowe, sterylne kartridże zabiegowe, wyposażone w precyzyjny system złotych mikroigieł o małej średnicy 150μm. Ta niewielka średnica igły pozwala na pracę z poszanowaniem struktur skóry. Igły w kartridżach występują w wersjach izolowanych, nieizolowanych oraz półizolowanych, dzięki czemu zapewniają doskonałe dopasowanie do wskazań, obszarów zabiegowych oraz oczekiwań Klienta. Kwadratowy układ igieł w formie 5×5 lub 7×7 pozwala na sprawną, ale też bezpieczną pracę, która zapewnia idealny rozkład igieł i nie nachodzenie na siebie punktów koagulacji. Ponadto w urządzeniu VICTOR RF został zastosowany system podciśnienia vacuum, który stosowany opcjonalnie zmienia odczucia zabiegowe, co szczególnie jest ważne przy stosowaniu głębszych parametrów zabiegowych i obszarów objętych mniejszą ilością tkanki tłuszczowej, obszarów szczególnie unerwionych lub obszarów w bliskiej odległości od kości (typu kość jarzmowa, żuchwa, potylica).

Podczas zabiegu bardzo cienkie mikroigły wprowadzane są pod skórę na różną głębokość od 0,1 do 4.00mm i tu emitują fale radiowe 1MHz nagrzewając krótko, lecz bardzo silnie tkankę wokół igieł, bez przegrzania powierzchni skóry i bez ryzyka poparzeń. Po emisji fali igły natychmiast wycofują się ze skóry. Na każdym z poziomów skóry powstają zarówno punkty koagulacji, tzn. małe ogniska o bardzo wysokiej temperaturze, jak i przegrzania, które zapoczątkowują remodeling podskórnego kolagenu. Wprowadzenie igieł na kilka poziomów w skórze pozwala osiągnąć przestrzenny efekt ujędrnienia skóry. Zabiegi przeprowadzane z technologią VICTOR RF mogą być przeprowadzane w procedurze nieinwazyjnej oraz głębokiej inwazyjnej. Podczas procedury inwazyjnej w celu zmniejszenia dyskomfortu można zastosować maść znieczulającą. Skóra po zabiegu jest nieco zaczerwieniona, może być tkliwa i delikatnie obrzęknięta. Czas rekonwalescencji pozabiegowej to zazwyczaj kilka godzin. Zabieg nie wymaga rezygnacji z życia codziennego czy też specjalnego przygotowania.

Do zabiegu wykorzystuje się różnorodne, sterylne i jednorazowe kartridże zabiegowe, które zapewniają bezpieczną i precyzyjną pracę. Do przeprowadzenia zabiegu nie potrzebujesz żadnych innych produktów. Opcjonalnie podczas zabiegu można zastosować maść znieczulającą (np z lidokainą), która pozwala na przeprowadzenie zabiegów na wyższych parametrach i głębszych poziomach skóry.

Udana Inwestycja
Zadowolenie Klientów ze zwrotu inwestycji
VICTOR RF
Mikroigłowy Rf Frakcyjny

Bezoperacyjny lifting

Koncepcja dermaOXY pozwala przeprowadzić zabieg z natychmiastowym efektem, dzięki czemu sprawdzi się on doskonale jako zabieg bankietowy, przed „ważnym wyjściem”, kiedy chcemy aby twarz, szyja i dekolt wyglądały zdrowo i promiennie, były doskonale nawilżone, a skóra mocno napięta, wygładzona i wypełniona.

Struktura skóry

Zabieg dermaOXY jest bezinwazyjną, kosmetyczną i bezbolesną alternatywą dla zabiegów inwazyjnych, typu botox. W długoterminowej kuracji pozwala wypełnić drobne zmarszczki, napiąć skórę, intensywnie ją dotlenić sprawiając, że jest ona promienna i młoda, a także silnie nawilżyć na poziomie komórkowym skóry suche i odwodnione.

Ujędrnianie ciała

Zabiegi z wykorzystaniem technologii i produktów dermaOXY są wykorzystywane w terapiach leczniczych skór trądzikowych, naczyniowych, a także tych odwodnionych. Ponadto specjalistyczne produkty trychologiczne na skórę głowy pozwajają przeprowadzać zabiegi stymulujące wzrost włosów.

Redukcja blizn i rozstępów

Okolica oczu oraz ust wymaga specjalnego traktowania. Dlatego właśnie dermaOXY opracowało produkty oraz procedury, które pozwalają wykonywać zabiegi z uwzględnieniem tych okolic przynosząc doskonałe efekty w redukowaniu cieni pod oczami, spłycaniu kurzych łapek, a także w bezinwazyjnym wypełnianiu ust.

Pakiet Startowy
Zakup każdego urządzenia w naszej firmie objęty jest pełnym zakresem obsługi oraz dostarczeniem kompletnego pakietu startowego.
Urządzenie
Suspendisse velit ticol sodales, viverra sigirton vitae, accumsan orci mauris nec

Urządzenie VICTOR RF® z dwoma głowicami zabiegowymi.

Produkty
Suspendisse velit ticol sodales, viverra sigirton vitae, accumsan orci mauris nec

15 sterylnych kartridży zabiegowych

Szkolenie
Suspendisse velit ticol sodales, viverra sigirton vitae, accumsan orci mauris nec

Certyfikowane szkolenie dla pełnego zespołu teoretyczne i praktyczne.

Marketing
Suspendisse velit ticol sodales, viverra sigirton vitae, accumsan orci mauris nec

Zdjęcia, filmy, ulotki oraz pełne wsparcie marketingowe.

Licencja
Suspendisse velit ticol sodales, viverra sigirton vitae, accumsan orci mauris nec

Licencja marki VICTOR RF oraz nazwy zabiegu VICTOR RF treatment.

Serwis
Suspendisse velit ticol sodales, viverra sigirton vitae, accumsan orci mauris nec

Pełny serwis gwarancyjny oraz serwis pogwarancyjny.