DERMAOXY infuzja tlenowa
Tu jesteś: Home \ DERMAOXY infuzja tlenowa
dermaOXY Infuzja Tlenowa
Duńska technologia, badania naukowe. Najlepsze produkty.

D dermaOXY® Infuzja Tlenowa to innowacyjna metoda odmładzania skóry, nawilżania na poziomie komórkowym oraz redukcji zmarszczek opracowana w całości w Danii. To jedyna Infuzja Tlenowa na całym świecie, która otrzymała certyfikację FDA zarówno na urządzenie jak i produkty, dzięki czemu gwarantuje wspaniałe i długotrwałe efekty.

Infuzja Tlenowa dermaOXY® to nowoczesna metoda, która powstała z myślą o osiągnięciu szybkich efektów w całkowicie bezinwazyjny i bezbolesny sposób. Produkty dermaOXY® wykazują udowodnione działanie przeciwstarzeniowe, z naciskiem na redukcję zmarszczek i sine nawilżanie, pozostawiając jednocześnie widocznie zdrowszą skórę. Natomiast najlepszej jakości urządzenie zapewnia wysokie stężenie tlenu, na poziomie aż 90%, dzięki czemu zjawisko infuzji tlenowej zachodzi w natychmiastowy sposób. Synergia tych dwóch metod pozwala osiągnąć spektakularne i niezastąpione efekty.

Badania naukowe, prowadzone na Uniwersytecie w Danii, zapewniają doskonałe efekty i natychmiastową poprawę struktury skóry. Badania potwierdziły wysoką skuteczność zabiegu dermaOXY®, który stanowi idealne połączenie pracy na urządzeniu oraz specjalistycznych, wysokiej jakości produktów, bogatych w składniki aktywne.

ZALETY dermaOXY®:

  •  Duńska Technologia
  • Certyfikaty FDA
  •   Natychmiastowe Efekty
  •   Wysokiej Jakości Produkty
    
Efekty zabiegu dermaOXY®
Efekt po 1 zabiegu utrzymuje się do miesiąca, natomiast po serii zabiegów nawet do pół roku. 
Nawilżenie i Dotlenienie
Suspendisse velit ticol sodales, viverra sigirton vitae, accumsan orci mauris nec
Odmłodzenie Skóry
Suspendisse velit ticol sodales, viverra sigirton vitae, accumsan orci mauris nec
Stymulacja Kolagenu
Suspendisse velit ticol sodales, viverra sigirton vitae, accumsan orci mauris nec
Zabieg Bankietowy
Suspendisse velit ticol sodales, viverra sigirton vitae, accumsan orci mauris nec
dermaOXY®
Infuzja Tlenowa

Infuzja Tlenowa dermaOXY® to synergiczne połączenie dwóch technologii: wtłaczania preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu oraz terapii hiperbarycznym tlenem. Urządzenie dermaOXY® jako jedyne posiada dwie głowice zabiegowe. Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością. Natomiast terapia tlenem, który jest transportowany do głębszych warstw skóry, poprawia stan energetyczny komórek, intensyfikując przemianę materii oraz przyspieszając procesy regeneracji.  Ponadto wysokie stężenie tlenu aktywuje składniki serum i wzmacnia ich działanie przeciwstarzeniowe. Dzięki temu skóra wchłania składniki aktywne i przyczynia się do widocznej redukcji zmarszczek i linii na skórze już 20 minut po zabiegu.

Zabiegi dermaOXY® przeznaczone są dla każdego Klienta. Skoncentrowane składniki aktywne w postaci SERUM wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Dzięki zastosowaniu powietrza o 90% stężeniu tlenu, składniki aktywne są transportowane aż do podstawy skóry właściwej. Specyfikacja zabiegu dermaOXY® polega na odpowiednim połączeniu pracy dwoma głowicami. Pierwsza głowica AIRBRUSH odpowiedzialna jest za prawidłowe rozpylanie serum na powierzchni skóry oraz za wtłaczanie preparatów aktywnych do jej głębokich warstw. Druga głowica IN2OXY PEN pozwala modelować owal twarzy, natleniając skórę, masując oraz dotłaczając składniki aktywne. Zabieg jest bezinwazyjną alternatywą dla zabiegów inwazyjnych, takich jak na przykład botox, pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, głębokie nawilżenie skóry, wygładzenie okolic oczu i ust oraz poprawę konturów twarzy. DermaOXY to najbardziej popularny zabieg Infuzji Tlenowej, wybierany nie tylko przez najlepsze Kliniki w Polsce, a także rekomendowany przez wiele gwiazd, celebrytów, lekarzy i kosmetologów. To także najczęściej opisywana infuzja tlenowa w mediach.

Pełna koncepcja zabiegu dermaOXY® opiera się na profesjonalnych produktach dostępnych jedynie dla licencjonowanych salonów. Produkty pozwalają na przeprowadzenie pełnego zabiegu od etapu demakijażu, poprzez aktywny peeling, wtłoczenie wybranego serum, a kończywszy na odpowiednich kremach na okolicę twarzy, szyi i dekoltu oraz okolice oka. Marka zapewnia także komplementarną pielęgnację domową, która także wpływa na efekty pozabiegowe. Koncepcja dermaOXY® duży nacisk kładzie się na dobór składników aktywnych, które w istotny sposób wpływają na zdrowie, nawilżenie i strukturę skóry. Do wyboru pozostawia trzy wysokiej jakości SERUM: SYN, HYALURON,  X-LINK oraz  jedno serum trychologiczne SCULP. Spektakularne efekty osiągamy dzięki silnie skoncentrowanym składnikom aktywnym zawartym w serum m.in usieciowany kwas hialuronowy, wyciąg z jadu węża, peptydy, kolagen, antyoksydanty, witaminy i minerały oraz ekstrakty z alg.

Udana Inwestycja
Zadowolenie Klientów ze zwrotu inwestycji
dermaOXY różnorodne zabiegi
Duńska droga do zdrowej, pięknej i zadbanej skóry.

Bankietowy zabieg

Koncepcja dermaOXY pozwala przeprowadzić zabieg z natychmiastowym efektem, dzięki czemu sprawdzi się on doskonale jako zabieg bankietowy, przed „ważnym wyjściem”, kiedy chcemy aby twarz, szyja i dekolt wyglądały zdrowo i promiennie, były doskonale nawilżone, a skóra mocno napięta, wygładzona i wypełniona.

Antiaging i silne nawilżanie

Zabieg dermaOXY jest bezinwazyjną, kosmetyczną i bezbolesną alternatywą dla zabiegów inwazyjnych. W długoterminowej kuracji pozwala wypełnić drobne zmarszczki, napiąć skórę, intensywnie ją dotlenić sprawiając, że jest ona promienna i młoda, a także silnie nawilżyć na poziomie komórkowym skóry suche i odwodnione.

Terapeutyczny zabieg leczniczy

Zabiegi z wykorzystaniem technologii i produktów dermaOXY są wykorzystywane w terapiach leczniczych skór trądzikowych, naczyniowych, a także tych odwodnionych. Ponadto specjalistyczne produkty trychologiczne na skórę głowy pozwajają przeprowadzać zabiegi stymulujące wzrost włosów.

Zabiegi na okolicę oczu i ust

Okolica oczu oraz ust wymaga specjalnego traktowania. Dlatego właśnie dermaOXY opracowało produkty oraz procedury, które pozwalają wykonywać zabiegi z uwzględnieniem tych okolic przynosząc doskonałe efekty w redukowaniu cieni pod oczami, spłycaniu kurzych łapek, a także w bezinwazyjnym wypełnianiu ust.

Pakiet Startowy
Zakup każdego urządzenia w naszej firmie objęty jest pełnym zakresem obsługi oraz dostarczeniem kompletnego pakietu startowego.
Urządzenie
Suspendisse velit ticol sodales, viverra sigirton vitae, accumsan orci mauris nec

Urządzenie dermaOXY® z dwoma głowicami zabiegowymi.

Produkty
Suspendisse velit ticol sodales, viverra sigirton vitae, accumsan orci mauris nec

Serum zabiegowe na 24 zabiegi oraz kosmetyki profesjonalne.

Szkolenie
Suspendisse velit ticol sodales, viverra sigirton vitae, accumsan orci mauris nec

Certyfikowane szkolenie dla pełnego zespołu teoretyczne i praktyczne.

Marketing
Suspendisse velit ticol sodales, viverra sigirton vitae, accumsan orci mauris nec

Zdjęcia, filmy, ulotki oraz pełne wsparcie marketingowe.

Licencja
Suspendisse velit ticol sodales, viverra sigirton vitae, accumsan orci mauris nec

Licencja marki dermaOXY® oraz nazwy zabiegu dermaOXY.

Serwis
Suspendisse velit ticol sodales, viverra sigirton vitae, accumsan orci mauris nec

Pełny serwis gwarancyjny oraz serwis pogwarancyjny.