O Nas
Tu jesteś: Home \ O Nas
Lumis Group - dostawca nowoczesnych urządzeń dla branży beauty
Jesteśmy dystrybutorem urządzeń dla gabinetów medycyny estetycznej oraz gabinetów kosmetycznych. Nasze doświadczenie w dystrybutorskiej branży beauty sięga 2010 roku. Na przestrzeni tych kilkunastu lat obserwowaliśmy wiele zmian rynku, dlatego wiemy jak ważne jest indywidualne podejście do każdego Klienta. Na każdym etapie staramy się być dla Państwa wsparciem i wspólnie budować Państwa sukces. Dla nas najważniejszy jest Klient oraz jego zadowolenie. Wierzymy, że z takim podejściem możemy liczyć na długoterminową współpracę.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży. W swoim zespole współpracujemy nie tylko z ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania, ale także a doskonałymi specjalistami z branży beauty. Pomagamy znaleźć najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu.

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się dostarczaniem nowoczesnych urządzeń, technologii oraz kosmetyków dla branży beauty. Prowadzimy także profesjonalne szkolenia z zakresu kosmetologii i marketingu, prezentacje i eventy branżowe. Branża beauty nie ma dla nas tajemnic.

Gdzie się mieścimy?

Swoje biuro, sale prezentacyjne oraz szkoleniowe prowadzimy w podwarszawskiej miejscowości. W każdej chwili zapraszamy Ciebie na spotkanie do naszej siedziby, podczas którego chętnie pomożemy w rozwoju Twojego biznesu. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Nasze Specjalizacje
Sprzedaż Urządzeń 98%
Szkolenia 94%
Wsparcie Marketingowe 95%
Serwis 90%
Nasz Zespół
Tomasz Mroczek
Tomasz Mroczek
СEO
Właściciel marki Lumis Group. Od ponad 12 lat związany z branżą beauty. Profesjonalny doradca rozwoju biznesu kosmetycznego oraz znawca najnowszych technologii high-tech. Osoba, która nade wszystko ceni sobie bliskie relacje z Klientem i pomaga osiągać zaplanowane cele.
Katarzyna Mroczek
Katarzyna Mroczek
Marketing Menager
Rynek kosmetyczny nie ma dla niej tajemnic. Z branżą beauty związana od 18 lat. Na co dzień realizuje wszystkie założenia marketingowe firmy, wspierając Klientów i właścicieli salonów w ciągłym rozwoju i doskonaleniu swoich umiejętności zawodowych i interpersonalnych.
Edyta Pawlik
Edyta Pawlik
Szkoleniowiec
Kosmetolog z pasji, szkoleniowiec marki O.D.A Dermokosmetyki. Absolwentka wydziału Chemii na Uniwersytecie Warszawskim. Specjalizuje się w zaawansowanych terapiach skór problematycznych. Marka O.D.A jest dla niej odpowiedzią na potrzeby wymagającego rynku kosmetyków profesjonalnych.
Justyna Sobolewska
Justyna Sobolewska
Szkoleniowiec
Kosmetolog i szkoleniowiec, specjalista urządzeń z zakresu kosmetyki i kosmetologii. Wyznaje zasadę, że rozwój kosmetologii jest tak intensywny, że aby za nim nadążyć trzeba cały czas się szkolić. Nasi Klienci doceniają jej wiedzę, profesjonalizm i umiejętność odpowiedzi na każde pytanie.
Interesting Fact's
357
Happy Customers
477
Successful Projects
899
Letters Sent
726
Cups Of Coffee
Nasi Klienci
  • Authentication failed! Please check your Twitter app data.