PURAXEL laserowy resurfacing skóry
Tu jesteś: Home \ PURAXEL laserowy resurfacing skóry
PURAXEL laserowy resurfacing skóry
Innowacyjny system lasera ER:YAG zapewniającego bezinwazyjny resurfacing skóry.

P PURAXEL to innowacyjny system lasera ER:YAG o długości fali 2940nm zapewniającego bezinwazyjny resurfacing skóry. Technologia PURAXEL stymuluje skórę przestrzennie na wielu poziomach, dzięki czemu prowadzi do odmłodzenia wszystkich struktur i liftingu.W niechirurgiczny i bezpieczny sposób skóra odzyskuje jędrność, zdrowy koloryt, a zmarszczki stają się mniej widoczne.

PURAXEL działa poprzez generowanie mikrootworów w skórze do 0,2 mm dzięki czemu zapewnia natychmiastowe i długotrwałe efekty bez ryzyka powikłań.

Zastosowany w systemie PURAXEL moduł lasera frakcyjnego został zminiaturyzowany, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych technologii w dziedzinie kosmetologii i medycyny statycznej. Jest to jedyny na rynku laser hybrydowy przeznaczony dla kosmetologii estetycznej. Doskonale łączny funkcje lasera frakcyjnego z systemem MTS (Multi Targeting System) opatentowanego przez firmę Lameditech, producenta lasera PURAXEL.

Badania kliniczne pokazują doskonałe efekty zabiegowe w resurfacingu skóry.
Innowatorska technologia zapewnia natychmiastowe i długotrwałe efekty działania lasera przy bezbolesnym i nieinwazyjnym zabiegu.

ZALETY PURAXEL:

  • Bezinwazyjny Resurfacing
  • Hybrydowy Laser
  •   Wysoka Skuteczność
  •   Technologia Kosmetyczna
    
Efekty zabiegu PURAXEL
Redukcja zmarszczek
Suspendisse velit ticol sodales, viverra sigirton vitae, accumsan orci mauris nec
Bezinwazyjny lifting
Suspendisse velit ticol sodales, viverra sigirton vitae, accumsan orci mauris nec
Zwiększenie gęstości skóry
Suspendisse velit ticol sodales, viverra sigirton vitae, accumsan orci mauris nec
Likwidacja przebarwień
Suspendisse velit ticol sodales, viverra sigirton vitae, accumsan orci mauris nec
PURAXEL
Laserowy resurfacing

Puraxel to pierwsza, przełomowa technologia lasera frakcyjnego, nieablacyjnego ER:YAG. (Półprzewodnikowy). Puraxel nazywany jest laserem zimnym, który oddziałuje na niewielką głębokość skóry. Ponadto est skutecznym sposobem leczenia wielu schorzeń i zmian skórnych. Jego główne wskazania obejmują leczenie fotostarzenia się skóry, zmian skórnych oraz łagodnych i złośliwych zmian skórnych.

Szczytowa długość fali emitowanej przez Puraxel wynosi 2940 nm, co jest najbliższe szczytowi absorpcji wody (3000 nm). Przy zastosowaniu impulsu lasera Puraxel ośrodek lasera emituje energię świetlną, która jest absorbowana przez wodę w naskórku i skórze właściwej. Dzięki temu uzyskujemy dwa efekty. Pierwszym z nich jest odparowanie naskórka i odnowienie powierzchni skóry w celu wyleczenia. Po drugie, uraz termiczny w skórze właściwej stymuluje produkcję kolagenu, co poprawia wygląd fotouszkodzonej skóry, jednocześnie redukując widoczne zmarszczki i blizny. Co więcej, odparowująca woda działa jak radiator, co zmniejsza ilość uszkodzeń termicznych ponoszonych przez otaczające tkanki. Chłodzenie to pozwala ltechnolgii Puraxel na wielokrotne przechodzenie przez ten sam obszar docelowy podczas tej samej sesji zabiegowej z mniejszym ryzykiem poparzenia, zapewniając lepsze wyniki przy mniejszej liczbie sesji zabiegowych.

Puraxel działa jako laser frakcjonowany, inaczej jest to laser Er:YAG. Celem lasera jest zapewnienie stymulacji termicznej skóry przy jednoczesnym wytworzeniu 100 jednolitych mikrootworów do głębokości 200µm naskórka w naskórku skóry za pomocą jednego strzału. Tworząc te małe perforacje, zwiększamy wchłanianie substancji aktywnych z serum, które dobieramy w zależności od problemu skóry, a następnie dalej wstrzykujemy ten aktywny składnik pod skórę za pomocą ultradźwięków. Zabieg jest bezbolesny. Pomaga poprawić nawilżenie, jędrność skóry – stymuluje produkcję kolagenu, przywraca blask, redukuje przebarwienia, spłyca zmarszczki, redukuje blizny potrądzikowe.
Zastosowanie kolejnego transmittera z systemem FNA ( Functional Nutrient Absorption) pozwał na funkcjonalne wchłanianie substancji odżywczych w postaci dermokosmetyków. Poprawia elastyczność i koloryt skóry za pomocą fal ultradźwiękowych o częstotliwości 1 MHz i usuwa zanieczyszczenia z porów, generując około 1 miliona drgań na sekundę. Kolejny transmitter DCA ( Deep Cleansing Application) pozwala na zastosowanie odpowiedniej jonizacji galwanicznej o właściwościach przyciągających, aby dermokosmetyk został dostarczony głębiej.
Końcowym etapem zabiegu jest zastosowanie transmittera chłodzącego aby zminimalizować i uregulować pory na skórze.

Pełna koncepcja zabiegu dermaOXY® opiera się na profesjonalnych produktach dostępnych jedynie dla licencjonowanych salonów. Produkty pozwalają na przeprowadzenie pełnego zabiegu od etapu demakijażu, poprzez aktywny peeling, wtłoczenie wybranego serum, a kończywszy na odpowiednich kremach na okolicę twarzy, szyi i dekoltu oraz okolice oka. Marka zapewnia także komplementarną pielęgnację domową, która także wpływa na efekty pozabiegowe. Koncepcja dermaOXY® duży nacisk kładzie się na dobór składników aktywnych, które w istotny sposób wpływają na zdrowie, nawilżenie i strukturę skóry. Do wyboru pozostawia trzy wysokiej jakości SERUM: SYN, HYALURON,  X-LINK oraz  jedno serum trychologiczne SCULP. Spektakularne efekty osiągamy dzięki silnie skoncentrowanym składnikom aktywnym zawartym w serum m.in usieciowany kwas hialuronowy, wyciąg z jadu węża, peptydy, kolagen, antyoksydanty, witaminy i minerały oraz ekstrakty z alg.

Udana Inwestycja
Zadowolenie Klientów ze zwrotu inwestycji
Puraxel technologia przyszłości
Innowacyjna koncepcja nieablacyjnego lasera ER:YAG

Bankietowy zabieg

Schemat zabiegu pozwala na użycie technologii lasera przy jednoczesnym zastosowaniu ultradźwięków dzięki czemu świetnie sprawdzi się jako tzw ,,bankietowa”. Dzięki innowacyjnemu podejściu uzyskamy doskonałe efekty resurfacingu, redukcji zmarszczek oraz poprawę kolorytu.

Zabieg termiczny

Puraxel zapewnia laserowe odbudowywanie skóry (laser skin resurfacing). Podczas tych procedur skóra jest narażana na kontrolowany uraz termiczny, który pobudza fibroblasty (komórki odpowiedzialne za produkcję kolagenu) do aktywności.

Terapia CRIO

W urządzeniu terapeutyczne działanie ujemnych temperatur pozwala na przenikanie (20-krotnie większe niż w tradycyjnych metodach) substancji aktywnych do głębokich warstw skóry. Dodatkowo terapia CRIO idealnie sprawdza się w kuracjach leczniczych i łagodzących po zabiegu głowicą ER:YAG

Zabieg na skórę głowy

Zasada działania technologii Puraxel w leczeniu wypadania włosów opiera się na stymulacji komórek mieszków włosowych za pomocą promieniowania laserowego o odpowiedniej długości fali. Proces ten pobudza krążenie krwi w skórze głowy i zwiększa dostarczanie składników odżywczych do mieszków włosowych.

Pakiet Startowy
Zakup każdego urządzenia w naszej firmie objęty jest pełnym zakresem obsługi oraz dostarczeniem kompletnego pakietu startowego.
Urządzenie
Suspendisse velit ticol sodales, viverra sigirton vitae, accumsan orci mauris nec

Urządzenie PURAXEL z dwoma głowicami zabiegowymi.

Produkty
Suspendisse velit ticol sodales, viverra sigirton vitae, accumsan orci mauris nec

Serum zabiegowe na 20 zabiegi oraz kosmetyki profesjonalne.

Szkolenie
Suspendisse velit ticol sodales, viverra sigirton vitae, accumsan orci mauris nec

Certyfikowane szkolenie dla pełnego zespołu teoretyczne i praktyczne.

Marketing
Suspendisse velit ticol sodales, viverra sigirton vitae, accumsan orci mauris nec

Zdjęcia, filmy, ulotki oraz pełne wsparcie marketingowe.

Licencja
Suspendisse velit ticol sodales, viverra sigirton vitae, accumsan orci mauris nec

Licencja marki oraz nazwy zabiegu PURAXEL.

Serwis
Suspendisse velit ticol sodales, viverra sigirton vitae, accumsan orci mauris nec

Pełny serwis gwarancyjny oraz serwis pogwarancyjny.